Тернополянин сфотографував, як водій таксі порушує правила паркування. Тернополянин виклав світалини у соцмережі “Фейсбук” у спільноті “Я паркують як мудак”.
![](https://galas.te.ua/wp-content/uploads/2017/10/000-20.jpg)
Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися |
Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити |
Тернополянин сфотографував, як водій таксі порушує правила паркування. Тернополянин виклав світалини у соцмережі “Фейсбук” у спільноті “Я паркують як мудак”.