Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Тернополі відкрили новий офіс ELEKS

15 вересня у Тернополі відбулася подія, яка однозначно матиме чималий вплив на розвиток і перспективність нашого міста у світі IT-технологій. За адресою – вул. Оболоня, 49, 4 поверх, компанія ELEKS урочисто відкрила новий офіс. Також відбулося обговорення стратегій розвитку та сприянню в Тернополі сучасного IT-бізнесу. У дискусії брали участь: представники мерії, керівники компанії ELEKS, зокрема засновник Олексій Скрипник, представник тернопільського IT Кластеру Леся Козак, керівник філії ELEKS в Тернополі Сергій Кутузов. 

Компанія вже понад 10 років активно розвивається в нашому місті. Тому потреба у новому просторому офісі виникла сама собою. Сьогодні тернопільських працівників цього бізнесу вже більше ніж 100, кількість IT- фахівців тільки зростає.

«Це вже третій офіс ELEKS в Тернополі. Я знайома з компанією дуже давно, і зараз у цьому красивому місці створили дуже багато комфортного, творчого простору, як для своїх працівників, так і для людей, які будуть проходити тут навчання, присвячені не тільки системному програмуванню, а й вирощенню менеджерів, аналітиків», – коментує Леся Козак, представник IT Кластеру та викладач ТНЕУ.

Крім того, розвиток IT сприяє кращій роботі в інших компаніях Тернополя, адже відкрита позиція ELEKS демонструє вищий рівень комфорту, це новий рівень побудови бізнесу.
«Відкриття такого чудового офісу вплине не тільки на роботу ELEKS, а й на роботу багатьох компаній, тому що це – приклад розвитку та більш комфортних умов для працівників», – додає Леся Козак.

Тернопіль виглядає дуже привабливим містом для IT, адже в нас є університети, які мають технічні спеціальності з напрямком системного програмування: Тернопільський національний економічний університет, національний технічний і педагогічний університет, який готує не тільки вчителів, а й хороших програмістів.

«ELEKS – це офіційна «біла» компанія, яка планує активно розвиватись у Тернополі. Файне Місто є перспективним для IT, наш плюс в тому, що наше місто маленьке, затишне, європейського зразка, з гарною екологією та відносно дешевим прожитковим рівнем. Сьогодні ми переїхали у новий офіс. Тут можна розмістити близько 300 працівників. А також ми працюємо над рядом освітніх проектів в межах нашого міста», – говорить керівник філії ELEKS в Тернополі Сергій Кутузов.

Олександра Баліцька

Фото Ірини Безкоровайної

Якби президенти стали панянками? (ФОТО)

Тернопільська красуня розповіла про участь у всеукраїнському конкурсі