Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Тернопільська красуня розповіла про участь у всеукраїнському конкурсі

Олена Смакоус нещодавно взяла участь у конкурсі “Міс Україна 2017”. На жаль, виграти дівчина не зуміла, проте досвід отримала. 

Нагадаємо, Олена Смакоус перемогла у конкурсі «Міс Тернопіль 2017» у лютому цього року. Дівчина закінчила економічний університет, факультет міжнародних економічних відносин. Вперше участь в конкурсі краси Олена Смакоус взяла в 2013 році.

Олена Смакоус не пройшла у дванадцятку фіналісток, але своєю участю у конкурсі дівчина задоволена. Окрім змін в житті, дівчина отримала чимало подарунків – дорогу косметика з догляду за волоссям, шкірою, ювелірні вироби.

– Після конкурсу пройшов тиждень, а у мене уже багато пропозицій від модельних агентств, – розповідає тернополянка. – Пропонують брати участь у показах, фотосесіях. Тобто уже є перші результати не на рівні Тернополя, а на рівні Києва. Я планую розвиватись у модельній сфері.

У конкурсі перемогла 18-річна киянка Поліна Ткач. За словами Олени, дівчина дуже розумна, хороша, мила та приємна.

– Вона варта цієї перемоги, – каже тернополянка. – І я розумію, яка відповідальність лягла на її плечі, бо у неї зараз буде підготовка до конкурсу «Міс Світу 2017». І часу у них небагато, бо конкурс проведуть скоріше, ніж зазвичай. Але я вірю, що в неї все вдасться. А щодо моїх фавориток, то була одна дівчинка, але вона не пройшла у «шістку». Вона заслуговувала того більше, ніж деякі інші дівчата.

Підготовка до конкурсу

Рівень конкурсу «Міс Україна 2017», як каже Олена, дуже крутий. Організатори подбали, щоб учасницями було комфортно, щоб все було добре. Атмосфера серед дівчат була дуже дружньою.

– Звичайно, що якісь дрібні непорозуміння були, бо в дівчат емоції, різні характери, – каже красуня. – Але загалом ми жили дружньо. Ніхто нікому не капостив. Я переживала за це, навіть запасні туфлі з Тернополя привезла. Але вони не були потрібні. За кілька годин до конкурсу усі дівчата дуже нервувалися, але ми підтримували одна одну.

Підготовка учасниць розпочалась 28 серпня і тривала до 5 вересня. Графік на кожен день у дівчат був розписаний по годинах. Найважчими були останні дні, коли генеральні репетиції були по 5 годин.

– Я думала, що ми приїдемо, в нас буде кілька репетицій і час від часу нас годуватимуть, щоб ми не поправились, – каже Олена. – А графік у нас був дуже насичений. В перший день, коли ми приїхали, то навіть не встигли розібрати речі, бо відразу був майстер-клас з боїв без правил та боксу. І відразу було багато преси, камер, фотоапаратів. І ще в тому комплексі, де нас поселили, жили китайці. Вони знімали якесь своє реаліті-шоу і транслювали в Китай. Це було щось з чимось, в нас через тих китайців постійно wi fi пропадав.

Дівчина каже, що навіть не було часу зателефонувати додому. Підйом інколи був о 6.00. Щоранку була зарядка, потім сніданок, після якого конкурсантки їхали в Київ на репетиції. Після репетицій був обід, потім кілька майстер-класів, тренування та вечеря.

– І добре було, якщо ми після вечері йшли спати. Бо ще були пізні репетиції, – додає Олена.

Але всі ці зусилля вартували того результату і досвіду, якого здобули дівчата. У них були майстер-класи від модельних агенств, фотографів, косметологів, візажистів.

– Найбільше запам’ятався майстер-клас з етикету від Тетяни Полякової, – каже Олена Смакоус. – Ця жінка дуже крута. Її поведінка, манери, стиль одягу, – усе це на найвищому рівні. Вона дала нам багато корисних порад, які пригодяться і в повсякденному житті – як правильно привітатись з людиною, як уникнути неприємного питання. Ми вийшли з її заняття, ніби з аристократичного світу.

Етикету конкурсанток також навчав Фарид Сафаров. Він більше навчав, як повинна виглядати леді на тих чи інших заходах.

– Що одягнути, який макіяж зробити, зачіску, манікюр, усе від найменшої дрібниці, – продовжує Олена. – Він розповідав нам випадок зі свого життя, коли одна жінка справила на нього враження лише через свою манеру поведінки та свій вигляд. Тому такі дрібниці відіграють важливу роль. Був майстер-клас від Влади Литовченко. Ця жінка ідеальна – для свого віку вона дуже гарно виглядає, дуже розумна і душевно багата.

Дівчині дуже сподобались репетиції з зірками, які виступали на конкурсі – це Макс Барських, Тіна Кароль, Монатік, Ольга Полякова. Також учасниці мали змогу познайомитись та поспілкуватись з деякими членами журі конкурсу – Андре Таном, Оленою Шоптенко, Владою Литовченко, Аною Варавою та іншими.

Захищали соціальні проекти

Створення соціального проекту – незмінна частина конкурсу «Міс Україна 2017». Тернополянка розробила проект, який може допомагати жінкам і дітям, які постраждали від домашнього насилля.

– Мій соціальний проект на складну тему – боротьба та протидія домашньому насильству над жінками та дітьми, – каже Олена. – Він спрямований не на саму боротьбу, а на реабілітацію та допомогу жінкам і дітям. Дати жінці відчути себе жінкою, потрібною. Так само і діткам відкрити світ. У рамках проекту я відвідала будинок соціальної допомоги «Родина», у якому жила жінка, у якої шість дітей. Всі вони потерпіли від насилля в сім’ї від чоловіка.

Щоб реалізувати проект, учасниці потрібна велика фінансова підтримка та залучення впливових людей, фондів. А щодо проекту переможниці та учасниць, які зайняли призові місця, то у них чимало шансів реалізувати все. Адже у них є кошти з призового фонду, яких достатньо для початку реалізації.

Мар’яна Дохват

У Тернополі відкрили новий офіс ELEKS

У Чернівцях сильний буревій, на Тернопільщині – грози та штормове попередження(ФОТО)