Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Тернополянка розповіла про зйомки в історичному фільмі (ВІДЕО, ФОТО)

Відома тернопільська актриса поділилася враженнями від ролі в історичному фільмі та зйомок в еротичних сценах. Про це з дівчиною говорили в МедіаТОР. 

Завершилися зйомки історичного екшену «ЕКС». Бюджет фільму – майже 26 мільйонів гривень, половину з яких виділила держава. Місце зйомок – Львів та Київ. Це українське кіно з молодими, зовсім поки що незнаними акторами і з неповторною історією боротьби України за незалежність.

У кінострічці також зіграло четверо тернопільських акторів. Роль звабниці виконала артистка Тернопільського драматичного театру Юля Хміль.

– «Екс» – це назва операції, яку запланували повстанці на початку 30-х років. Українські відчайдухи-революціонери і львівські батяри надумали пограбувати пошту, щоб мати гроші на українську революцію, а заодно такою гучною крадіжкою заявити про існування національного визвольного руху. Жіноче вкраплення у цій історії – жінки-аферистки. Це такі дівчатка, що розводять хлопців на гроші. Наша історія починається у кнайпі. Далі все розгортається в інтимній обстановці. Ну а фінал розповідати не буду. Але запевняю, фільм – вартий перегляду.

Роль дівчини, яку я зіграла, дещо незвична для мене, але дуже цікава. По-перше зйомки проходили вночі, а ще інтимні сцени довелося грати з зовсім незнайомими мені людьми. Колеги навіть жартували, мовляв, як це пів ночі просидіти на чужому чоловікові? – жартує Юля Хміль.

Артистка також розповіла, що у Тернопільському драматичному театрі безліч талантів.

– На жаль, до нас рідко приїжджають режисери і кастинг-менеджери кінострічок. Хоча у Тернополі дуже багато талантів. Якщо у нас проводять кастинг, то когось з авторів обов’язково запросять до зйомок, – підсумовує артистка.

Додамо, що прем’єра стрічки запланована на початок наступного року.

У Тернополі школярам облаштують одяг зі світловідбивачами

Дивовижна подорож тернополянки до Кракова (ФОТО)