Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Вже не останні: чим може похвалитися Барна?

За підсумками липня за розміром середньомісячної заробітної плати  Тернопільщина займає передостаннє місце.

Раніше наша область була на останньому місці.  Утім, останнім часом за темпами зростання зарплати нам вдалося обійти Чернівецьку область, з якою в нас завжди була не суттєва різниця.

Так, згідно з даними департаменту економічного розвитку Тернопільської облдержадміністрації, впродовж двох років в області спостерігається зростання у таких галузях, як промисловість та будівництво. Зокрема, у реальному секторі економіки  обсяг виробництва промислової продукції зріс на 6,8%. Що ж стосується будівництва, то у першому півріччі 2017 року будівельні організації області виконали робіт на суму 573,7 млн. гривень (+6,8%). Цього року також на 60% збільшилися капітальні інвестиції. За темпами ж зростання реальної заробітної плати Тернопільщина на другому місці в державі, адже у 2017 році вона збільшилася на 31,4%. Середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника у січні – травні 2017 року склала 5 018 гривень, що на 50,6% більше, ніж торік. За темпами зростання – це 1 місце в державі. У малому бізнесі створено 3 100 суб’єктів господарювання та 4 700 нових робочих місць, а це відповідно можливість не шукати заробітків за кордоном, а працювати вдома.

Нагадаємо, найвищі заробітні плати у Києві – близько 10 тисяч гривень. на другому місці – Донецька область із заробітною платою близько семи тисяч гривень. І замикає трійку лідерів Київська область, де зарплата більше 6 тисяч гривень. Трійка антилідерів – Чернівецька, Тернопільська та Чернігівська області.

Куди піти і що подивитися цими вихідними в Тернополі (АФІША)

Група Варта1 заблокована у Фейсбук