Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Що шокувало мешканців міста Підгайці?

Жителі районного центру нещодавно стали свідками небувалого – на двох стратегічних вулицях Підгайців зібралися десятки дорожних машин. 

Техніка проводила поточний середній ремонт на підгаєцькому майдані Незалежності та вулиці Боднарській, котра веде до районної лікарні. За лічені дні покриття вулиць стало бездоганним.

«Наші підгайчани були вражені, тому що стільки дорожньої техніки вони не бачили, мабуть, від заснування міста», – коментує мер Підгайців Тетяна Левкович.

Організувати швидкий та якісний ремонт комунальних вулиць Підгаєцькій міській раді вдалося завдяки мудрому рішенню – замовлення робіт та технічний нагляд депутати на сесії доручили Службі автомобільних доріг у Тернопільській області. Мотивували вони це репутацією державної установи та багаторічним досвідом співробітників організації.

«Міська рада Підгайців доручила нам акумульовані 825 тис. грн. Служба автомобільних доріг виготовила проектно-кошторисну документацію та замовила на ці кошти ямковий ремонт та вирівнювання профілю проїзної частини. Сподіваємося, підгайчани залишилися задоволені роботою. В свою чергу ми дякуємо їм за довіру», – зазначив начальник Служби автомобільних доріг Богдан Юлик.

А оцінити ремонт та почути думку мешканців Підгайців про нове покриття вулиць можна на відео:

Молода тернополянка викрала з магазину елітні парфуми

У Києві відомі тернопільські гумористи стали героями шоу “Світське життя” (ВІДЕО)