У матчі десятого туру Другої ліги “Нива” Тернопіль зустрічається з “Поділлям” з Хмельницького. Гра розпочалася у 17 годині
Вдруге за останній тиждень тернополяни зустрічаються з командою Хмельниччини. Минулої середи тернополянам вдалося перемогти лідера Другої ліги – волочиський “Агробізнес”. «Поділля» значно слабше від команди з Волочиська, тому від «Ниви» сьогодні очікують перемоги.
«Нива» у Вишнівці приймає гостей з Хмельницького
![](https://galas.te.ua/wp-content/uploads/2017/09/420cd-2-e1504450508350.jpeg)