Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Тернополі відбудуться змагання з веслування на човнах-драконах

Спортивне дійство відбудеться на акваторії ставу між Острівцем Кохання та пристанню для Тернопільського катера. Почнуться змагання  20 вересня 2017 року й триватиме з 14 до 18.00 год.

На Тернопільському ставі відбудуться змагання «Університетська морська миля» з веслування на драгонботах. Про це пише В Курсі з посиланням на прес-службу університету.

«Тернопільський національний економічний університет організовує Кубок ТНЕУ «Університетська морська миля» з веслування на драгонботах!», –  повідомили у прес-службі вузу.

Спортивне дійство відбудеться 20 вересня 2017 року й триватиме з 14 до 18.00 год. в акваторії ставу між Острівцем Кохання та пристанню для Тернопільського катера.

Захід приурочений Міжнародному дню студентського спорту.

Драгонбот, або ж “дракон” – велике каное, з головою дракона і хвостом. Попереду сидить барабанщик, який б’є у великий барабан, задаючи ритм веслярам. Двадцять веслярів сидять по десять з кожного боку. Історія цього виду спорту почалася більше 2000 років тому в Китаї. За цей період в Азії «дракони» придбали таку популярність, що сьогодні, за даними Азіатської і міжнародної федерацій, в цьому регіоні світу налічується близько 150 мільйонів людей, що займаються і виступають в турнірах.

Масовий розвиток «драконів» в Азії, доступність цього різновиду веслування, коли для початку занять не потрібно ніяких спеціальних навичок, а вікові обмеження відсутні, сприяли тому, що на цей вид спорту звернули увагу в багатьох країнах світу.

Поблизу Тернополя п’яний водій в’їхав у дерево

Тернопільські студенти жаліються на відсутність гарячої води в гуртожитках