На Тернопільщині працівника поліції, який безпідставно зупинив водія-іноземця, звільнили з посади

У Тернопільському обласному управлінні Національної поліції провели службову перевірку за фактами, оприлюдненими у засобах масової інформації.

Звільнення з посади та попередження про неповну посадову відповідність – результати службової перевірки щодо двох співробітників патрульної поліції Зборівського відділення поліції

Підставою для призначення службового розслідування стала публікація у засобах масової інформації про те, що у Зборові працівники поліції на службовому автомобілі «Мітсубісі- Оутлендер» безпідставно зупинили іномарку на латвійській реєстрації, в порушення нормативних документів водія посадили у службовий автомобіль та, на думку автора, вимагали у нього неправомірну нагороду за непритягнення його до адміністративної відповідальності.

Як встановили в інспекції з особового складу управління кадрового забезпечення ГУНП в Тернопільській області, інформація, яка стала підставою для службового розслідування, частково знайшла своє підтвердження. Тому за неналежне виконання службових обов’язків, відсутність професійних дій при виникненні конкретної ситуації, що в подальшому набуло значного негативного резонансу та негативно вплинуло на імідж Національної поліції, начальника сектору реагування патрульної поліції попереджено про неповну посадову відповідність, а поліцейського сектору реагування патрульної поліції звільнено з посади.

Автор: galasКоментар до: “На Тернопільщині працівника поліції, який безпідставно зупинив водія-іноземця, звільнили з посади

  1. bvm
    08.08.2017 з 19:06

    Заголовок статті не відповідає дійсності, працівника звільнили тільки з посади а не з ОВС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *