Танцюристи, які тілами збудували слово «Тернопіль», запамʼятались одеситам (ВІДЕО)

Фото на якому тернополяни, які відпочивали у Одесі, тілами збудували слово «Тернопіль» розлетілось у соцмережах. Така ідея виникла спонтано у одного з тернополян під час відпочинку. 

— Ця ідея виникла у мого чоловіка Ігоря Голінського, — розповідає Світалана Стець. — Ми з нашою танцювальною групою Social dance club поїхали в Одесу на сальса-фестиваль, який проводять щороку на пляжі «Дельфін». Після майстер-класів ми засмагали, купалися в морі, робили загальні фото…

Спершу чоловік Світлани запропонував викласти з людей на піску абревіатуру назви їхньої танцювальної школи.

— А потім йому прийшла в голову ідея ще зробити слово «Тернопіль» на піску, — каже Світлана. — Але на пляжі було мало місця, щоб це все створити, бо було багато відпочиваючих. Тому я запропонувала зробити фото на пірсі. Ми продумали, хто за яку букву відповідає, зразу ж побудували їх, після чого Ігор зробив фото.

Під час процесу фотографування усі учасники разом прокричали «Тернопіль!». Люди, які були на пляжі, як розповідає жінка, з цікавістю спостерігали за всім дійством, пише «20 хвилин».

— А сальсероси з інших міст, які відпочивали поряд з нами, потім підходили й казали, що в Тернополі найпозитивніші та найвеселіші люди, і що ми на цьому фесті всім запам’яталися, — додає тернополянка.

Автор: Бойко Роман

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *