ФК “Тернопіль” вдома програв одному з аутсайдерів чемпіонату

Вчора, 30 квітня, ФК “Тернопіль” приймав одного з аутсайдерів чемпіонату – команду “Інгулець” із Петрового.

Рівень суперників приблизно однаковий, тож у домашньому матчі можна було сподіватися, що тернополяни наберуть очки. Та вийшло зовсім по іншому.

Вже на 11-ій хвилині ФК “Тернопіль” пропустив перший гол. У складі гостей відзначився Медведєв. На 61-ій хвилині Немтінов забив другий м’яч у ворота господарів поля, встановивши остаточний рахунок матчу – 2:0.

Після цієї перемоги “Інгулець” набрав 27 очок і на 5 очок віддалився від небезпечної зони вильоту. Натомість у ФК “Тернопіль” залишається лише 14 очок і безнадійне останнє місце у турнірній таблиці. За 7 турів до завершення першості тернопільській муніципали зберігають лише чисто теоретичні шанси на збереження прописки у першій лізі.

У Тернополі оперативно затримали викрадача автомобіля (ФОТО)