Євро-2016: Збірна Португалії у додатковий час здолала Хорватію (ВІДЕО)

У матчі 1/8 фіналу Чемпіонату Європи з футболу збірна Португалії перемогла Хорватію з рахунком 1:0.

хорватия-португалияОсновний час не виявив переможця. Хорвати більше володіли м’ячем, більше намагалися атакувати, але не могли пробитися крізь надійні оборонні редути збірної Португалії.

Самі ж португальці намагалися на контратаках шукати щастя біля воріт суперника. Втім, в основний час жодній з команд так і не вдалося відзначитися.

У додатковий час здавалося, що все йде до серії пенальті, але хорвати, схоже, самі не захотіли вирішувати питання виходу у чвертьфінал у футбольній лотереї.

Хорватія всіма силами кинулася у рішучий наступ і власне цим скористався суперник. На 116-ій хвилині португальці розігнали стрімку контратаку, Роналду пробив по воротах, але воротар хорватів Субашич справився з цим ударом, але на добиванні опинився Куарежма, який і вирішив долю матчу – 1:0.

У чвертьфіналі збірна Португалії гратиме проти збірної Польщі, яка вчора у серії пенальті здолала Швейцарію.