Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Євро-2016: Збірна Німеччини розгромила словаків (ВІДЕО)

Вчора ввечері в 1/8 фіналу Чемпіонату Європи з футболу збірна Німеччини дуже впевнено перемогла Словаччину. Рахунок зустрічі – 3:0.

німеччина-словаччина1Німецька команда поступово набирає обертів і це засвідчив вчорашній матч 1/8 фіналу із словаками.

Збірна Німеччини дуже потужно розпочала поєдинок, відразу з перших хвилин на посівши на ворота суперника.

І вже на 8-ій хвилині німці відкрили рахунок. Після подачі з кутового словацькі захисники вибили м’яч від своїх воріт прямо на ногу Боатенгу і той потужно низом пробив у кут воріт.

А вже через 5 хвилин суддя призначив пенальті у ворота Словаччини за фол проти Гомеса.

Однак воротар словаків Козачик після удару Озіла відгадав напрям удару та відбив м’яч, зберігши тим самим інтригу ще на якийсь час.

Надалі німці не зменшували натиску на ворота суперника і ще до перерви змогли подвоїти рахунок.

На 43-ій хвилині Дракслер здійснив прохід у штрафний майданчик і віддав пас на Гомеса, який відправив м’яч у ворота суперника.

На 63-ій хвилині Дракслер уже забив сам і таким чином встановив остаточний рахунок матчу – 3:0.

У чвертьфіналі німці зіграють з переможцем пари Італія – Іспанія.

Євро-2016: Збірна Франції не без проблем здолала Ірландію в 1/8 фіналу (ВІДЕО)

На яких підприємствах Тернопільщини найбільші борги по зарплаті?