Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Лікаря з Тернополя нагородили грамотою від ВР: прооперував 10 тисяч військових

Грамотою Верховної Ради України «За заслуги перед українським народом» нагородили завідувача ортопедо-травматологічного відділення Тернопільської обласної клінічної лікарні Сергія Гаріяна.

Про це повідомили у пресслужбі лікарні.

Грамоту за вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток і культурно-освітній розвиток держави, значні досягнення в професійній діяльності, активну громадську та волонтерську діяльність, сумлінну працю і високий професіоналізм Васильовичу Гаріяну вручив голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук.

Робота, яку виконує команда Сергія Гаріяна з початку російського вторгнення ще у 2014 році заслуговує на високу оцінку, повагу і захват. Бо вони вкладають надзвичайно багато зусиль, енергії та праці у допомогу нашим воїнам. В ортопедо-травматологічному відділенні щодня проводять хірургічні операції, спрямовані на порятунок кінцівок наших військових. І саме тому важливо, що ці зусилля оцінюють на державному рівні у вигляді відзнак і нагород, – йдеться в повідомленні.

Як зазначають у лікарні, за період АТО/ООС та повномасштабної війни в Україні Сергій Гаріян разом з командою прооперували 10 тисяч військових.

Коли у Тернополі освячуватимуть паски на Великдень: графік

Передчасно померла молода медсестра з 2-ї лікарні Тернополя