Поки Барна виносив Яценюка, другий тернопільський нардеп-забіяка виступав на мітингу

Народний депутат Михайло Головко підтримує відставку уряду і називає Яценюка другим Азаровим.

Головко-мітинг“Виступив на мітингу під стінами Верховної Ради. Люди, як і мільйони українців вимагали відставки горе-прем’єр-міністра Яценюка та його уряду.

Замість докладного звіту ми нічого не почули. Таке враження, що уряд і українці живуть у двох різних країнах.

Україна сьогодні займає останні місця майже у всіх світових рейтингах та перші місця по корупції, яку у нас очолює голова уряду.

Єдине, що збільшив Яценюк – державний борг, який віддавати прийдеться всім нам, а не олігархам з його оточення.

Крім продажу державних підприємств, Яценюк має лише два шляхи вирішення проблем – взяти нові кредити у МВФ, щоб віддати старі, підняти податки, та закрити садочки, лікарні, школи…

Наразі немає жодної різниці між урядом Азарова та урядом Яцеюка. Свобода і надалі вимагатиме відставки кабміну та притягнення винних до відповідальності”. – написав Михайло Головко 11 грудня, на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, вчора, 11 грудня, у Верховній Раді стався інцидент за участю тернопільського нардепа Олега Барни. Барна зірвав виступ пре’єр-міністра Яценюка, винісши його з-за трибуни, після у Раді виникла бійка.

Свободівець Михайло Головко теж не один раз брав участь у парламентських боях, однак цього разу у потасовці він не був помічений.

 

Автор: galasЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *