Тернопільський депутат розповів про “чудасію” у вирішенні земельних питань

Депутат Тернопільської міської ради від партії “Самопоміч” Андрій Шкула розповів про те, як мерія готує земельні питання на розгляд сесії міськради.

Шкула“Якась чудасія коїться в міській раді Тернополя. День в день доводилось працювати постійній земельній комісії. Збирались, розглядали проекти, які мають йти на сесію, підтримували чи не підтримували їх.

За чи проти комісія, проект всеодно йде на сесію, окрім випадків відкладання розгляду проекту рішення комісією. І такі відкладання були. Ми радились, дискутували і приймали рішення – розглянемо проект на комісії лише коли: виїдемо на місце, заслухаємо отримувача, співставимо з містобудівною документацією.

Але ж диво – проекти рішень, розгляд яких ми відклали, є в орієнтовному порядку денному наступної сесії. Тобто на сесію йдуть питання, які комісія не розглянула по суті, бо ж відклала.
І ці питання, повірте, не прості… Написав звернення на Сергія Надала. Сподіваюсь усуне цю ганебну “випадковість”. – повідомив Андрій Шкула на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Зауважимо, що рішення депутатської комісії має рекомендаційний характер. Депутати на сесії можуть проголосувати “за” чи “проти”, незалежно від висновку постійної комісії. Втім, на сесії не можуть прийматися рішення по питаннях, які ще не розглянула депутатська комісія. Тобто, у членів комісії єдина можливість тимчасово зупинити те, чи інше земельне питання – це відкласти його розгляд. Проте у міській раді і це ігнорують, про що свідчить повідомлення депутата Андрія Шкули.

шкула-запит

Автор: galasЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *