Радник Авакова розповів, що Камінському хочуть повернути більш суворішу статтю покарання

Радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко пояснив причину перенесення судового засідання у справі заступника міського голови Тернополя Володимира Камінського.

Нагадаємо перше судове засідання було заплановане на 16 вересня.

222

“17 серпня слідчий МВС направив на узгодження у Генеральну прокуратуру обвинувачу вальний акт стосовно Володимира Камінського з обвинуваченням по статті

368 ч. 3 – отримання неправомірної вигоди або простіше кажучи хабаря. По цій статті суд може призначити покарання у вигляді позбавлення волі терміном на 12 років!” – пише Антон Геращенко.

За інформацією радника міністра,  19 серпня прокурор Микола Проданець повернув обвинувачу вальний акт слідчому МВС зі зміною статті обвинувачення із “жорсткою” 368 на “м’яку” 369 ч.2, за якою максимальний термін покарання штраф або гарантований умовний термін.

“При цьому ніяких пояснень потерпілі, у яких заступник мера неодноразово вимагав хабарі, – не отримали, – обурюється Антон Геращенко. – Так само і не отримали пояснень, чому слідство проводилося тільки у відношенні Володимира Камінського, а співробітники Тернопільської міської ради, дії яких також були задокументовані оперативниками (а це заступник міського голови Вікторія Остапчук і начальник управління стратегічного розвитку міста Юрій Дейнека) в суд не пішли?”

Радник міністра повідомляє, що дізнавшись про ці кричущі факти, він 7 вересня подав депутатське звернення на адресу Генерального прокурора з вимогою провести перевірку законності прийнятого такого рішення.

звернення-Геращенко

За словами Геращенка, 16 вересня перше судове засідання у справі Камінського не відбулося тому, що Генеральний прокурор звернув увагу на його звернення і прийняв рішення провести “перевірку такої дивної доброти і приязні прокурора Проданця до Володимира Камінського”.

Відтак, суд по Камінському перенесений на 23 вересня.

“Сподіваюся Генеральний прокурор Віктор Шокін прийме правильне рішення і змусить своїх підлеглих захищати права народу від корупціонерів, а не корупціонерів від народу” – пише радник міністра МВС Антон Геращенко

Нагадаємо, 19 травня цього року Володимир Камінський був затриманий при отриманні хабаря у розмірі 133 тисячі гривень.

Читайте також: У Авакова уже передумали садити Камінського?

20 травня Печерський суд призначив Камінському міру запобіжного заходу у вигляді арешту з можливістю внести заставу у розмірі 97 тисяч гривень. Камінський, внісши заставу, вийшов на свободу.

 

Автор: galas

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *