Реєструйте дійте на плавання: старт запису — 21 серпня

Запис на плавання у Тернополі
Запис на плавання у Тернополі

У Тернополі розпочинається електронна реєстрація дітей до груп оздоровчого плавання у комунальних дитячо-юнацьких спортивних школах. Цього року запис відбуватиметься у визначені дні та години для кожного закладу.

Реєстрація здійснюється через застосунок «е-Тернопіль» або Портал мешканця «е-Тернопіль». Про це повідомляє Тернопільська міська рада.

Графік реєстрації

20 серпня 2026 року — КДЮСШ з ігрових видів спорту (вул. Братів Бойчуків, 4а)

Оздоровче плавання:

1-4 групи — о 09:00;
5-8 групи — о 10:00;
9-12 групи — об 11:00.
20 серпня 2026 року — КДЮСШ №1 (бульвар Дмитра Вишневецького. 8а)

Оздоровче плавання:

1-5 групи — о 12:00;
6-9 групи — о 13:00;
10-14 групи — о 14:00;
15-19 групи — о 15:00;
20-25 групи — о 16:00.

21 серпня 2026 року — КДЮСШ №2 ім. Юрія Горайського (вул. Князя Василя Костянтина Острозького, 16)

Оздоровче плавання:

1-5 групи — о 10:00;
6-11 групи — об 11:00;
12-14 групи — о 12:00;
15-19 групи — о 13:00.

нформація щодо вікових категорій дітей, які можуть бути зараховані до відповідних груп, доступна на офіційних сторінках ДЮСШ у соціальних мережах, а також безпосередньо в застосунку «е-Тернопіль» під час вибору відповідної групи.

Як підготуватися до реєстрації

Щоб скористатися можливістю реєстрації, батькам необхідно завчасно оновити застосунок «е-Тернопіль», увійти до свого профілю та додати інформацію про дитину в розділі «Профіль — Діти».

Подати заявку також можна через Портал мешканця «е-Тернопіль» з комп’ютера.

Варто уважно та достовірно заповнювати всі необхідні дані:

  • прізвище, ім’я та по батькові дитини;
  • дату народження;
  • номер телефону;
  • електронну адресу;
  • місце реєстрації;
  • інформацію про пільгу за її наявності.
  • Після подання заявки необхідно регулярно перевіряти електронну пошту та статус заявки у застосунку «е-Тернопіль».

Якщо у статусі заявки з’явиться запит на подання підтверджуючих документів, їх необхідно надати протягом трьох днів. У разі несвоєчасного подання документів заявку буде відхилено.

Запис до спортивних груп

31 серпня розпочнеться електронна реєстрація до спортивних груп з інших видів спорту:

Батьків закликають завчасно підготуватися до реєстрації та стежити за інформацією на офіційних інформаційних ресурсах Тернопільської міської ради та спортивних шкіл.

Додаток «е-Тернопіль» доступний для завантаження на операційні системі Android та на iOS.

Поділитися: