У Тернополі викрили наркопритон: власнику помешкання загрожує до 8 років тюрми

У Тернополі викрили наркопритон: власнику помешкання загрожує до 8 років тюрми
У Тернополі викрили наркопритон: власнику помешкання загрожує до 8 років тюрми. Фото ГУНП.

У звичайній тернопільській квартирі поліцейські викрили наркопритон, куди регулярно навідувалися підозрілі відвідувачі. Організував місце для вживання психотропів 53-річний місцевий житель. Тепер чоловікові загрожує до восьми років ув’язнення.

Про це повідомляє поліція Тернопільщини.

Правоохоронці вийшли на фігуранта після отримання оперативної інформації про регулярні нічні зібрання у помешканні в обласному центрі. У ході перевірки встановили: власник квартири облаштував приміщення для спільного вживання особливо небезпечної психотропної речовини PVP та канабісу. Серед «гостей» були як знайомі чоловіка, так і сторонні особи.

Під час санкціонованого обшуку слідчі вилучили речові докази, що підтверджують незаконну діяльність. Фігуранту повідомили про підозру за ч.1 та ч.2 ст.317 ККУ — надання приміщення для незаконного вживання психотропних речовин, вчинене повторно.

Наразі вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу. Досудове розслідування триває.

Поділитися: