У Тернополі 22-річний стажист викрав з каси магазину 22 тисяч гривень і зник

У Тернополі стажист викрав з каси магазину 22 тисяч гривень і зник
У Тернополі стажист викрав з каси магазину 22 тисяч гривень і зник

Співробітники карного розшуку спільно зі слідчими Тернопільського райуправління поліції встановили особу чоловіка, причетного до крадіжки грошей із торгівельного закладу в обласному центрі.

Ще на початку жовтня до правоохоронців звернувся власник магазину із заявою про привласнення коштів. Під час переобліку він виявив суттєву нестачу – понад 20 тисяч гривень. У ході перевірки з’ясувалося, що до злочину причетний хлопець 2003 року народження, який проходив стажування у цьому закладі.

Маючи доступ до каси, юнак кілька разів брав гроші. Спершу викрав 12 тисяч гривень, а через тиждень ще 10 тисяч. Після цього перестав виходити на роботу.

Слідчі спільно з оперативниками карного розшуку встановили місцеперебування фігуранта. Наразі вирішується питання про повідомлення йому підозри у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 4 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, вчинена у великих розмірах або в умовах воєнного стану).

Триває досудове розслідування, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

У Тернополі зупинили водія з ознаками сп’яніння: мав при собі наркотики

Поділитися: