Аварія сталася 23 вересня близько 13:35 у парку Національного Відродження — велосипедист збив бабусю з дитячим візочком.
За даними поліції, чоловік рухався пішохідною зоною від проспекту Степана Бандери в напрямку Співучого Поля та допустив наїзд на жінку з 6-місячною дитиною.
У результаті удару шестимісячне немовля випало з візочка та отримало тілесні ушкодження. Травми також отримали 33-річний кермувальник велосипеда та бабуся дитини. Усім трьом медики надали допомогу.
Правоохоронці з’ясовують деталі аварії. У поліції наголошують: рух велосипедами у пішохідних зонах суворо заборонений, адже це створює реальну небезпеку для перехожих. Ігнорування правил може призвести до трагедії, тому велосипедистам слід користуватися лише спеціально відведеними велодоріжками та пам’ятати про безпеку оточуючих.