Жительку одного з сіл Білецької громади обікрав її знайомий. З будинку жінки зникли золоті прикраси на суму понад 100 тисяч гривень.
До злочину виявився причетним 45-річний односелець потерпілої — уродженець Луганської області, який вже мав судимість.
Про зникнення ювелірних виробів до поліції звернулася 46-річна мешканка Тернопільського району. Вона розповіла, що виявила крадіжку не одразу, бо довгий час не перевіряла, чи прикраси на місці.
У ході розслідування оперативники відділення поліції №1 (м. Тернопіль) встановили особу злодія. З’ясувалося, що чоловік неодноразово навідувався до жінки в гості. Під час таких візитів він непомітно привласнював цінності та здавав їх у ломбарди.
Наразі вирішується питання про повідомлення зловмиснику про підозру за ч. 4 ст. 185 ККУ — крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану. Триває досудове розслідування.
За інформацією відділу комунікації поліції Тернопільської області.