Правоохоронці Тернопільської області продовжують виявляти факти незаконного обігу наркотиків та нагадують, що за їхнє зберігання передбачена кримінальна відповідальність.
Один із випадків трапився 16 травня близько 14:00 на вулиці Чайковського в Тернополі. Під час патрулювання поліцейські зупинили місцеву жительку, яка щойно отримала поштове відправлення. У пакунку виявили подрібнену зелену речовину. Жінка зізналася, що замовила її через інтернет.
Ще один факт було зафіксовано наступного дня, 17 травня, о 19:36 на вулиці Руська. Під час перевірки документів один із перехожих — тернополянин — добровільно зізнався військовослужбовцям Нацгвардії, що має при собі наркотичну речовину.
А в Чорткові про підозрілу посилку повідомив черговий працівник слідчого ізолятора. У передачі, яка надійшла на ім’я одного з ув’язнених, під час огляду виявили зіп-пакет із кристалічною речовиною невідомого походження.
Усі знайдені речовини правоохоронці вилучили для подальшого дослідження. Походження наркотиків встановлюють дізнавачі. Тривають перевірки та слідчі дії.