Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Тернополі відкрили меморіальну таблицю загиблому Герою Валерію Данилюку

У Тернополі відкрили меморіальну таблицю загиблому Герою Валерію Данилюку
У Тернополі відкрили меморіальну таблицю загиблому Герою Валерію Данилюку

28 квітня у Тернополі відбулося відкриття меморіальної дошки загиблому військовослужбовцю, захиснику України Валерію Данилюку. Пам’ятну таблицю встановили на фасаді житлового будинку, де Валерій проживав з родиною.

Про це повідомляє Тернопільська міська рада.

На церемонії відкриття були присутні представники духовенства, які відправили молебень та освятили дошку, родичі та близькі загиблого воїна та представники влади.

До слова, меморіальна таблиця на честь загиблого захисника Валерія Данилюка була встановлена також на фасаді Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням іноземних мов, де Валерій здобував освіту.

Нехай ці меморіальні таблиці будуть постійним нагадуванням про мужність Валерія Данилюка, який віддав своє життя за Україну, та будуть свідченням нашої вдячності та поваги до всіх тих, хто боронить нашу землю.

Довідка. Валерій Данилюк народився 10 травня 1984 року в місті Тернополі. Навчався у Тернопільському вищому професійному училищі (спеціальності  – зварювальник і водій). Працював на заводі металоконструкцій, а також певний час закордоном.
У листопаді 2022 року Валерій Данилюк розпочав свою службу в лавах Збройних Сил України. Спочатку служив під Києвом. 12 березня 2023 року був відправлений на Схід. Загинув 15 березня поблизу села Озерне в районі населеного пункту Бахмут на Донеччині.
Похований 19 березня 2023 року в Тернополі, на Алеї Героїв Микулинецького кладовища.
Рішенням позачергового засідання 25 сесії Тернопільської міської ради від 28 квітня 2023 року, «за вагомий особистий вклад у становлення української державності та особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України», присвоєно звання «Почесний громадянин міста Тернополя» (посмертно).

На Тернопільщині перші рештки людей розкопали на місці Волинської трагедії

На Тернопільщині на місці Волинської трагедії уже розкопали перші рештки людей

У «Резерв+» в травні з'являться нові типи відстрочок

У «Резерв+» в травні з’являться нові типи відстрочок