Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Три могили… У Шумську попрощалися із загиблим в аварії захисником, його дружиною і синочком

Шумська громада сьогодні попрощалася із родиною Гвоздяр, яка загинула 6 липня внаслідок жахливої ДТП поблизу с. Верхів Рівненської області.

32-річний військовослужбовець Микола Гвоздяр, перебуваючи у відпустці, спільно із дружиною Тетяною та сином Андрійком поверталися з м. Рівне. Напередодні хлопчику виповнилося 6 років, тому сім’я разом відвідали зоопарк. Маршрутне таксі зіткнулося із транспортним засобом, що рухалося навпроти, – розповіли в Шумській міській раді.

Микола Олександрович, уродженець міста Шумська, спільно із родиною проживав у м. Шепетівка Хмельницької області. Відважний земляк став на захист України у період антитерористичної операції. Справжній патріот, який пройшов надскладні випробування війною, починаючи з 2018 року. Завжди та в усьому проявляв мужність та вірність – слову, присязі, Україні.

У Спасо-Преображенській церкві у м. Шумськ відбувся похорон загиблої сім’ї. Сотні людей прийшли, щоб віддати останню шану родині Гвоздяр. Покладали біля трун квіти та дитячі іграшки. З військовими почестями попрощалися із бійцем на місцевому кладовищі. 8 липня 2024 року в Шумській громаді оголошено днем жалоби.

На війні від ворожого дрона-камікадзе загинув штурмовик з Чортківщини (ФОТО)

На Тернопільщині розшукують чоловіка, який пропав безвісти (ФОТО)