Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

“Один із наймолодших командирів”. На Харківщині загинув випускник тернопільського університету

Жахлива звістка прийшла з передової – у запеклому бою з ворогом на Купʼянському напрямку загинув випускник Західноукраїнського національного університету, один з наймолодших командирів взводу розвідки 116 окремої механізованої бригади Андрій Бердадін. 22 серпня йому б виповнилося 24 роки, але війна забрала молоде життя.

Багатотисячна родина Західноукраїнського національного університету у невимовній скорботі.

“Андрій був дуже світлою людиною, красивим юнаком із глибоким поглядом та добрим серцем, яке до останнього удару було віддане Батьківщині. Так палко боровся за перемогу, так сильно вірив, що рідна земля буде квітучим раєм, а не руїною. Любив рідних, вболівав за побратимів, переживав горе інших як своє, жив й боровся до останньої краплини крові за Україну. Хоч було йому лише 23 роки, але душею і розумом був набагато старшим, зрілішим. Багато читав, роздумував й спілкувався. Йому довіряли, до нього прислухалися, його любили. Сам він не раз казав, що найкращих людей зустрів тут, на війні, серед побратимів. Життєрадісний юнак від початку повномасштабного вторгнення був у самому пеклі війни, там, де найважче, там , де життя випробовувало на міцність і гарт. Його очі вже багато бачили, душа стискалася від пережитого, але розум приймав єдині правильні рішення.

Не зважаючи на сильну контузію, повертався знову на передову , бо казав : «Моє місце там!»
Приїжджаючи на декілька днів додому, не забував про Альма-матер, адже тут у 2015 вступив у коледж на спеціальність «Правознавство», у 2019 – до юридичного факультету на спеціальність «Право», а в 2021 році отримав диплом магістра з відзнакою за ОС «Публічне управління та адміністрування».

Війна забирає найкращих, але наші небесні Герої житимуть в наших серцях і душах, думках і спогадах доти, доки ми їх памʼятатимемо. Біль втрати ніколи не вщухне, а душевні рани не загояться, бо у засвіти полетіли птахами найрідніші…
У цей скорботний день , ми розділяємо біль родини й молитовно схиляємо голови, стоячи на колінах , перед Андрієм Бердадіним. Слава Герою!” – йдеться на сайті університету.

На вихідних троє людей втопилося на Тернопільщині

У Тернополі в парку хлопець на самокаті збив велосипедистку