Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

“Не побачить народження своєї другої дитини…” Війна забрала захисника з Тернопільщини

«В нашім краї йде війна підла і жорстока, гинуть дочки і сини у полях широких…» – такими сумними рядками пісні сьогодні розпочалося прощання з загиблим воїном, солдатом 24-тої окремої механізованої бригади ЗСУ Юрієм Остаповим у Підволочиську.

Юрію назавжди буде 26 років. Поховали воїна у його рідних Кам’янках. У своїй похоронній промові старший просвітер, єпископ УЦХВЄ в Тернопільській області Сергій Швед просив молитовно підтримати сімʼю загиблого воїна Юрія, втішати та допомагати їм, так як би це мав зробити кожен християнин.

“Про Юрія можна було сказати словами зі Святого Письма «тихий і сумирний серцем». Був лагідним та люблячим батьком, коханим чоловіком, найкращим братом, вірним другом та товаришем. Болить серце від того, що він так ніколи не побачить народження своєї другої дитини. Адже, нещодавно дружина Олена сповістила Юрію приємну новину, що в їхній сімʼї буде поповнення. Але, на жаль, ця радість для воїна не тривала довго… Приносимо щирі співчуття всім рідним та близьким. Нехай Господь зачислить покійного Юрія до числа Небесного воїнства і дарує йому вічний спокій. Вічна памʼять! Герої не вмирають!” – висловили слова підтримки згорьованій родині в Підволочиській селищній раді.

Тернополянин обікрав відвідувача супермаркету на Миру (ФОТО)

На Івачівському ставу втопилась людина