Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Втрачаємо найкращих: від тяжкої хвороби помер Захисник Байківців Андрій Луців (ФОТО)

12 червня 2024 року, перебуваючи в лікарні, від тяжкої хвороби помер Захисник України, солдат 107-ої реактивної Кременчуцької бригади – Андрій Луців, 1984 року народження, житель села Байківці. В липні йому мало б виповнитись 40 років. До свого дня народження не дожив місяць.

Про це повідомили в Байковецькій громаді

“Знову болить і знову втрачаємо найкращих …
Трагічна звістка надійшла у Байковецьку громаду. Ще одна болюча втрата, уже друга за цей тиждень. У нашій пам’яті Андрій залишиться світлою та чуйною людиною, справжнім українським патріотом. У захисника залишилися батько Володимир, мати Стефанія та сестра Марія. З сумом і гіркими сльозами на очах приносимо глибокі співчуття сім’ї загиблого, родичам, знайомим, хоча неможливо уявити їх біль і відчай. Дякуємо за патріота та вірного сина своєї Батьківщини”, – йдеться у повідомленні.

Про час і місце зустрічі загиблого, його поховання повідомимо згодом.
Бути Воїном означає жити вічно!

“Андрій Володимирович Луців народився 26 липня 1984 року у Байківцях. У 2003 році закінчив Тернопільське ВПУ №4 за спеціальністю столяр. З початку російсько-української війни Андрій став на захист України й був мобілізований 23 березня 2022 року Тернопільським ТЦК та СП. У нашій бригаді Андрій Луців був водієм-майстром відділення технічного обслуговування автомобільної техніки. Побратими згадують, що Андрій завжди приходив на допомогу й не відмовляв у підтримці. Також Андрій захоплювався виробами з дерева й після Перемоги планував відкрити своє підприємство. Хлопець був спокійною та ввічливою людиною, завжди звертався з повагою до інших захисників, незалежно від посади, звання чи віку. Як військовий він, коли ставилась задача міг довго та ретельно обдумувати як краще її виконати, спитати думки у великої кількості людей перед прийняттям рішення, – розповів командир батареї, де безпосередньо служив Андрій Луців”,- йдеться у повідомленні 107-ої реактивної артилерійської Кременчуцької бригади.

Тернопільщина офіційно стала новою учасницею мережі регіонів Тримор’я

На Тернопільщині подружжя перераховує на ЗСУ частину заробітку від продажу полуниць