Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Відомий телеведучий і волонтер з Тернопільщини просить про донати на день народження

Відомий телеведучий та волонтер Сергій Притула з Тернопільщини нині святкує день народження. Від початку масштабного вторгнення наш земляк активно допомагає ЗСУ – проводить збори, закуповує необхідне спорядження, техніку для воїнів.

“43 – це як 34, тільки вже з якимись ліками в дверці холодильника, хрускітом в суглобах коли не чекаєш і з бажанням відправити комусь у вайбер гіфку-привітання з вербною неділею.

Господь добрий до мене і дав мені все для щасливого життя: сімʼю, друзів і колектив найкращого в світі фонду. Бабуся Ліда якось казала, що все в цьому світі гівна варте, окрім здоровʼя. Але то було актуально до 2014 року… З тих пір на свій День Народження я загадую різні бажання, кінцевим адресатом збуття яких є найкращі люди на планеті Земля. І вони одягнені у військову форму!

Схиляю голову перед усіма нашими захисниками і дякую їм за те, що можу писати ці рядки. Мені особисто на ДН вже давно нічого не потрібно. Єдиний подарунок про який я буду вас просити – це, як не банально, донат!” – поділився роздумами Сергій Притула.

Пережила трагедію операції “Вісла”: довгожителька з Тернопільщини святкує 100-літній ювілей

Графік вимкнення світла на Тернопільщині 22 червня