Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У поліції Тернопільщини запрацював центр із розшуку зниклих воїнів

У поліції Тернопільщини запрацював спеціалізований центр з розшуку осіб, зниклих безвісти за особливих обставин. Центр створений з метою ефективної організації слідчої та пошукової роботи щодо осіб, зниклих безвісти у зоні бойових дій, та ідентифікації невпізнаних тіл.

Спеціалізований центр функціонуватиме на базі Головного управління Нацполіції Тернопільщини. До його складу увійшли слідчі, співробітники оперативних підрозділів, спеціалісти-криміналісти, – повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

До представників центру можуть звернутися громадяни, які втратили зв’язок зі своїми рідними, котрі перебувають у зоні бойових дій. Поліцейські нададуть фахові консультації щодо алгоритму їх дій у таких ситуаціях, допоможуть у вирішенні проблемних питань, що виникатимуть під час розшуку та встановлення місця знаходження безвісти зниклих.

Також спеціалісти-криміналісти відберуть біологічні зразки у рідних для подальшої ідентифікації розшукуваних за допомогою ДНК-зразків.

Представники Центру з розшуку осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, надають консультації щовівторка та щочетверга за адресою: м. Тернопіль, вулиця Валова, 11 (ГУНП в Тернопільській області). Контактний телефон: 066-721-71-76.

“Не стало щирої людини і професіонала”. У Бережанах прощаються з Ігорем Хамарем

У Зарваниці розкрила талант. Софія Демків із Тернопільщини розписує тарілки