Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У “Дії” почалося тестування послуги з онлайн-реєстрації шлюбів

29 травня, українське Мінцифри розпочало тестування послуги онлайн-шлюбу у додатку “Дія”. Концептуально, цю можливість передбачили для тих молодих людей, які не можуть одружитися звичайним способом.

При цьому, молодята, які отримають свідоцтво про шлюб через застосунок, будуть першими у світі за даним фактом. А, якщо є бажання спробувати власні сили у гемблінгу, можна відвідати нове казино GGbet, у якому нараховується понад 3 500 ігрових автоматів на будь-який смак.

Що потрібно для участі у бета-тесті

Станом на сьогодні, хлопці та дівчата, яких розділяє велика відстань, можуть подати заявку на реєстрацію шлюбу онлайн. Хоча, відповідна опція зараз тестується, документи будуть мати офіційний статус. Щоб взяти участь у заході, потрібно:

  • Бути повнолітнім громадянином України;
  • Мати цифрові версії паспортів та податкового номера у “Дії”;
  • Бути особою зі статусом: “не одружені” або “офіційно розлучені”. 

Окремо, очільник Мінцифри, М.Федоров наголосив, що віртуальна реєстрація шлюбу незабаром стане відкритою для всіх бажаючих. При цьому, всередині системи будуть пропонуватися різні дати для проведення церемоній у форматі відеоконференцій. А, вже після цього, свідоцтво про шлюб з’явиться серед інших документів у додатку. Також, його можна буде замовити через “Укрпошту”, якщо знадобиться паперова версія.

Коли вперше заговорили про віртуальні шлюби у “Дії”

Під кінець лютого минулого року у “Дії” з’явилася можливість подати заявку на шлюб протягом 15 хвилин. У перший тиждень роботи послуги, у додатку з’явилося понад 1 000 заяв. Але, після цього, молодятам все одно доводилося відвідувати ДРАЦС. 

Ситуація трохи змінилася після того, як Кабмін прийняв рішення дозволити укладення шлюбу через відеозв’язок. Відповідну постанову, влада видала 30 березня 2024 року. Цей спосіб передбачав проведення віддаленої церемонії та засвідчення документів за допомогою електронного підпису у “Дії”.

У Тернополі провалилася дорога: рух перекрили, як їздять автобуси (ФОТО)

На Тернопільщині підліток потрапив у лікарню з алкогольним отруєнням