Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Запрацював застосунок “Резерв+”: чоловіки призовного віку можуть оновити дані, але є проблеми

З 18 травня в Україні запрацював застосунок «Резерв +». За повідомленням Міноборони, уже понад 150 тисяч українців оновили дані. Ще сотні тисяч — чекають на оновлення. Деякі користувачі повідомляють про помилки із завантаженням, оновленням даних, авторизацією та регіональною доступністю. 

За менш ніж добу після запуску електронного застосунку для призовників “Резерв+”, у ньому зареєструвалися понад 150 тисяч громадян, ще сотні тисяч очікують авторизації.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони.

Значна кількість користувачів не має змоги авторизуватись у додатку на ранок 18 травня.

У Міноборони пояснили, що перебої у роботі застосунку повʼязані із захистом від DDoS-атак, тому через велику кількість запитів, функція авторизації може працювати не у всіх одночасно.

Застосунок працює з перебоями

Але мобільний застосунок «Резерв+» працює з перебоями. Перші користувачі програми як на Android, так і на iOS повідомляють про проблеми з роботою. Це може бути повʼязано з кількістю охочих оновити дані, що перенавантажує сервера застосунку. Користувачі під час авторизації можуть бачити повідомлення, що «сталося щось дивне».

Як повідомляє видання «Суспільне», у деяких користувачів при вході в додаток з’являється повідомлення про помилку.

В одній з місцевих спільнот на Тернопільщині обговорюють як працює новий застосунок. Дехто з користувачів пише, що додаток недоступний для завантаження у його смартфоні.

Як можна оновити дані

Оновити дані можна будь-яким із наступних зручних для вас способів.

Резерв+ надає можливість оперативного оновлення даних та доступу до інформації у реєстрі Оберіг. Це зручний спосіб виконання обов’язкової процедури оновлення особистих даних.

Після оновлення даних у застосунку ви зможете побачити інформацію з реєстру Оберіг щодо себе.

Також оновити дані можна офлайн у Територіальних центрах комплектування або Центрах надання адміністративних послуг, які діють по всій країні.

— Якщо ви будете оновлювати дані через ТЦК, окрім самого витягу з реєстру, ви також отримаєте відповідну відмітку у військовий квиток, — зазначають в Міноборони.

З 18 червня у застосунку Резерв+ також зʼявиться QR-код, відсканувавши який відповідні представники влади зможуть миттєво отримати інформацію про ваш статус як військовозобовʼязаного, призовника або резервіста.

Світло на Тернопільщині

На Тернопільщині обіцяють не відключати світло для населення 18 травня

У Тернополі в парку пограбували чоловіка (ФОТО)