Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Чорткові тернопільські хірурги провели надскладну операцію важкопораненому воїну

Операція у Чорткові. Фото: Чортків

Надскладну операцію краніопластику черепа провели тернопільські хірурги в Чорткові. Пацієнт — важкопоранений воїн ЗСУ. Зараз його стан стабільний.

Про успішну операцію повідомили в Чортківській міській раді.

На базі Чортківська центральна міська лікарня нейрохірурги Тернопільська обласна клінічна лікарня Ігор Загрійчук та Степан Стефанчук виконали важке оперативне втручання: краніопластику черепа. Пацієнт — воїн 41 окремої механізованої бригади Олегу О.

37-річний чоловік родом із міста Березівка Одеської області. 28 грудня 2023 р. під час бойового завдання Олег отримав важке осколкове поранення у голову.

Першу допомогу воїну надавали у лікарні в Дніпрі, згодом перевезли до Тернополя, а потім – до Чорткова. Саме тут Олег проходив реабілітацію протягом тривалого часу та очікував на оперативне втручання. Зазначимо, що за час перебування у нашому медичному закладі стан воїна покращився.

Адміністрація Чортківської центральної міської лікарні контактувала із ТОВ 3D Metal Tech — київською 3D лабораторією, яка друкує вироби із титану, надавши пакет документів воїна Олега, що підтверджує наявність отриманої на війні травми. Знайшлись закордонні партнери фірми «3D Metal Tech», які погодились оплатити титанову пластину для нашого воїна, тож таким чином вона потрапила до Чорткова.

Оперативне втручання пройшло успішно, далі Олега очікує черговий етап реабілітації.

Як покарали суддю з Тернопільщини, який закрив справу щодо смертельної ДТП?

На Тернопільщині усім споживачам світла змінять особові рахунки: подробиці