Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Переселенці відвідали музей та легендарний хутір на Тернопільщині (ФОТО)

Фото: Карітас Тернопіль.

Тернопільський благодійний фонд “Карітас” спільно з представниками товариства “Просвіта” організував екскурсію для внутрішньо переміщених осіб в історичні місця Тернопільщини – в село Денисів та на хутір Веснівка Купчинецької громади.

“Познайомили учасників проєкту із визначною постаттю, уродженкою Денисова, дитячою письменницею, громадською діячкою, просвітянкою – Іванною Блажкевич. Усе своє життя жінка присвятила боротьбі проти гнобителів українського народу. За це вбили її двох маленьких донечок. Девіз життя Іванни Блажкевич: «Серце – дітям, життя – Україні».

Внутрішньо-переміщені особи побували у краєзнавчому музеї Денисова та у садибі-музеї Іванни Блажкевич. Дякуємо за неймовірну екскурсію краєзнавцю, публіцисту Богдану Саваку.
Далі завітали до клубу села Денисів, де учні Денисівської гімназії ім. Іванни Блажкевич підготували захід до Дня матері. Милозвучні пісні про маму, зворушливий сценарій дійства, щирість дітей вразили. Дякуємо за гостинність, за неймовірне свято директорці Денисівської гімназії імені Іванни Блажкевич – Марія Вальчишин , а також учням і педагогам.

Наступна зупинка подорожі – хутір Веснівка, де відбувся ІІІ Надзвичайний збір Організації українських націоналістів. Внyтрішньо переміщені особи зізналися, що отримали сьогодні багато цікавої і корисної інформації, – «Ми дуже пишаємося історією України. Хочемо всім розказати, на весь світ кричати наскільки важливо знати і вчити історію України, бо без минулого немає майбутнього. Історія України показує тисячоліттями боротьбу з росією», – йдеться в дописі на сторінці Тернопільського благодійного фонду “Карітас”.

Не втрималася та впала з крісла: у Тернополі в автобусі травмувалася жінка (ФОТО)

На Тернопільщині розкидають приманки з вакциною проти сказу