Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

На Тернопільщині син морив стареньку маму голодом (ФОТО)

До помешкання жінки, котра вже не мала сил за собою доглядати, не змогли зайти ні сусіди, ні соціальний працівник. Їх не пускав син, який морив лежачу матір голодом, аби та віддавала пенсію.

Про це повідомили в поліції Тернопільської області.

До дільничного офіцера, котрий обслуговує село Щепанів Козівської селищної громади, звернувся діловод сільради та повідомив про те, що вони разом із соціальним працівником не можуть потрапити до помешкання місцевої 93-річної жительки. Зі слів сусідів, вони теж тривалий час не бачили пенсіонерку, тому підозрюють, що з нею могло щось трапитися, зазначили в поліції.

Дільничний офіцер поліції Віктор Кушнір разом зі своїми колегами із сектору поліцейської діяльності у селищі Козова оперативно прибули до помешкання пенсіонерки.

— Син жінки поводився агресивно, погрожував, кидався на поліцейських з кулаками. Як згодом з’ясувалося, він має психічні захворювання, — йдеться у повідомленні.

Поліцейські разом з представником сільради доправили пенсіонерку до лікарні.

— З’ясувалося, що жінка давно не їла, її син час від часу давав їй шматок хліба і склянку кефіру, вимагаючи на заміну гроші з пенсії, — зазначили в поліції.

Після обстеження та лікування пенсіонерка буде проживати у геріатричному пансіонаті.

На її сина поліцейські склали адміністративний протокол за вчинення домашнього насильства – стаття 173-2 КУпАП. 

Дорога ДТП у Тернополі: зіткнулися дві “Тесли” та “Тойота” (ФОТО)

Хронічні боржники: у Тернополі від каналізації відключені 45 квартир