Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

На Тернопільщині оштрафували майже 20 росіян за порушення міграційного законодавства

На Тернопільщині набирає обертів «Мігрант». Днями, у ході проведення перевірки дотримання іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні, на території Підволочиської громади виявили громадянина росії з недійсним паспортним документом.

За порушення вимог міграційного законодавства посадові особи Підволочиського сектору УДМС у Тернопільській області склади щодо іноземця адміністративний протокол за частиною 2 статті 203 КУпАП. Відповідно до санкції статті порушник сплатив понад 3 тисячі гривень штрафу. За невжиття заходів для забезпечення своєчасної реєстрації іноземців і осіб без громадянства до адміністративної відповідальності також притягнули дружину росіянина, відповідно до вимог статті 205 КУпАП, вона теж сплатила штраф.

Загалом, за два тижні тернопільські міграційники виявили і притягнули до адміністративної відповідальності майже два десятки громадян росії, які перебувають в Україні із порушенням законодавства, повідомляє управління ДМС у Тернопільській області.

У Тернополі автомобіль ВАЗ перешкоджав проїзду: авто евакуювали (ФОТО)

У Тернополі чоловік викрав банківський термінал і техніку на 23000 грн (ФОТО)