Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

CARFAX для українських покупців: що варто знати про перевірку авто

CARFAX – це онлайн-сервіс, який надає детальну інформацію про історію автомобілів, що були у використанні.

На автобазарі можна зустріти безліч автомобілів з різними історіями, і перевірка через CARFAX допоможе уникнути неприємних сюрпризів. Детально про перевірку карфакс дізнатись можна тут https://bossautoukraine.com.ua/ru/carfax/ та замовити безкоштовно.

Перш за все, CARFAX збирає дані з численних джерел. Ці джерела включають офіційні органи реєстрації, страхові компанії, станції технічного обслуговування та інші установи. Завдяки цьому ви отримуєте максимально повну картину про стан автомобіля.

По-друге, звіт CARFAX включає важливі деталі. Це можуть бути дані про аварії, кількість власників, пробіг, ремонти та інші значущі події. Знання цих аспектів дозволяє покупцю оцінити реальну вартість і стан автомобіля.

По-третє, використання CARFAX є простим і зручним. Достатньо ввести VIN-код автомобіля на сайті сервісу, і ви отримаєте детальний звіт за кілька хвилин. Це допомагає прийняти обґрунтоване рішення при покупці вживаного авто.

Переваги перевірки авто через CARFAX

Використання CARFAX має кілька значних переваг для покупців вживаних автомобілів. Ось деякі з них:

 • Достовірність даних. CARFAX збирає інформацію з офіційних джерел, що забезпечує високу достовірність і точність звітів.
 • Захист від шахрайства. Перевірка через CARFAX допомагає виявити можливі підробки документів, скручування пробігу та інші форми шахрайства.
 • Економія часу та грошей. Отримавши звіт CARFAX, ви можете швидко визначити, чи варто продовжувати розглядати конкретний автомобіль, що зменшує ризики та додаткові витрати.

Також важливо зазначити, що CARFAX дозволяє уникнути покупки автомобіля з прихованими дефектами або проблемною історією. Це особливо актуально для автомобілів, які були у ДТП, мали серйозні ремонти або використовувалися у важких умовах. Знання цих фактів допоможе вам уникнути небажаних витрат на ремонт і обслуговування в майбутньому.

Як скористатися сервісом CARFAX в Україні

Використання CARFAX для перевірки автомобіля в Україні є досить простим процесом, що складається з кількох етапів. Ось як це зробити:

 1. Знайти VIN-код автомобіля. VIN-код – це унікальний ідентифікаційний номер автомобіля, який зазвичай знаходиться на кузові, двигуні або в документах на автомобіль.
 2. Зайти на сайт CARFAX. Відвідайте офіційний сайт CARFAX та зареєструйтеся, якщо у вас ще немає облікового запису.
 3. Ввести VIN-код. На головній сторінці сайту введіть VIN-код автомобіля у відповідне поле та натисніть кнопку для отримання звіту.
 4. Ознайомитися зі звітом. Після оплати ви отримаєте доступ до детального звіту, який міститиме всю необхідну інформацію про історію автомобіля.

Сервіс CARFAX дозволяє отримати важливі дані про автомобіль, які можуть бути недоступні з інших джерел. Це допомагає уникнути ризиків та зробити обґрунтоване рішення при покупці вживаного авто.

Основні дані, що містяться у звіті CARFAX:

 • Інформація про аварії та пошкодження
 • Кількість попередніх власників
 • Записи про технічне обслуговування
 • Дані про пробіг
 • Відомості про викрадення
 • Інформація про участь у програмах відкликання

Використання послуг посередника для перевірки через CARFAX

Використання послуг посередника для перевірки автомобіля через CARFAX може бути значно вигіднішим, ніж самостійна перевірка. По-перше, посередники мають досвід роботи з великим обсягом звітів та можуть швидко виявити потенційні проблеми, на які ви могли б не звернути увагу. По-друге, вони часто мають доступ до знижок та спеціальних пропозицій на звіти CARFAX, що може зменшити ваші витрати. Крім того, посередники надають додаткові консультації та підтримку, допомагаючи правильно інтерпретувати отримані дані та ухвалити обґрунтоване рішення про покупку автомобіля. Звертаючись до професіоналів, ви знижуєте ризики та заощаджуєте час, забезпечуючи собі спокій і впевненість у правильності вибору.

Користуючись CARFAX, ви отримуєте можливість значно знизити ризики при покупці вживаного автомобіля, забезпечуючи себе від небажаних сюрпризів та витрат.

Доньки залишилися без батька: Теребовлянщина попрощалася з Героєм

Через ремонт на “Рогатці” один тролейбус возитиме тернополян зі змінами