Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Тернополі відключили від каналізації за борги 38 абонентів

Водоканал нагадує тернополянам, що уряд скасував мораторій на відключення житлово-комунальних послуг боржникам, який діяв від 5 березня 2022 року. Тому «хронічних» боржників тепер відключають від каналізації.

Віднедавна КП «Тернопільводоканал» відновив відключення «хронічних» боржників від каналізації.

Про це повідомила пресслужба КП «Тернопільводоканал».

— Так, за минулий місяць без доступу до каналізації залишилися 38 осель наших споживачів. 17 цих боржників оперативно врегулювали питання із заборгованістю, — йдеться у повідомленні. — Їхні домівки підключили до каналізайної мережі і сьогодні люди вже користуються послугою централізованого водовідведення.

У водоканалу зазначають, що відключення від каналізації — крайній метод роботи з недобросовісними споживачами, які місяцями боргують за комуналку і не бажають вирішувати проблему жодними іншими способами. Тому у разі виникнення заборгованості за послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення закликаємо не відкладати владнання справи у довгий ящик, а звернутися за допомогою до працівників нашого підприємства.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України відмінив заборону на припинення житлово-комунальних послуг, нарахування штрафів та пені, а також на стягнення заборгованості населення за житлово-комунальні послуги у грудні 2023 року.

Невимовний біль: Тернопіль втратив мужнього захисника Вадима Фіголя

На Тернопільщині сильний вітер повалив 30 дерев (ФОТО)