Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

ВАКС не повернув прокурору справу ексголови Тернопільської облради Михайла Головка

Вищий антикорупційний суд не повернув прокурору Спеціалізованої антикорупційної прокуратури обвинувальний акт стосовно колишнього голови Тернопільської обласної ради Михайла Головка про одержання ним неправомірної вигоди та незаконне зберігання боєприпасів.

Таке рішення 4 березня ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

«У задоволенні клопотання захисника про повернення обвинувального акту у кримінальному провадженні- за обвинуваченням (Михайла Головка – ред.) у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 368, ч. 1 ст. 263 КК України, – відмовити», – йдеться в рішенні.

Нагадаємо, НАБУ і САП повідомили про підозру голові Тернопільської облради Михайлу Головку, першому заступнику голови та заступнику голови Тернопільської ОВА Ігорю Дем’янчуку та Ігорю Гайдуку відповідно. За даними слідства, вони висловлювали наполегливі прохання місцевому бізнесмену та волонтеру надати в цілому понад 2,4 млн грн за підписання актів виконаних робіт з будівництва та ремонту інфраструктурних об’єктів комунальним підприємством Тернопільської обласної ради, а також за здійснення оплати за заборгованістю Тернопільської ОВА перед ТОВ за роботи, які вже виконані та прийняті у 2022 році.

Такі неправомірні дії чиновників вчинялись попри те, що підприємець займався волонтерською діяльністю та всіляко допомагав силам оборони України. Голову Тернопільської облради та двох заступників голови Тернопільської ОВА затримали «на гарячому» одразу після одержання ними частини обумовлених коштів, а саме понад 600 тис. грн.

Загиблому сину дисидента з Тернопільщини Василю Мармусу просять присвоїти звання Героя України

“Найважче розпаковувати речі друзів, які загинули…” – волонтерка з Тернопільщини