Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Києві у військовому госпіталі помер захисник з Тернопільщини Андрій Куриляк (ФОТО)

У військовому госпіталі Києва помер воїн 39-річний Андрій Куриляк з села Горигляди, що на Чортківщині.

Сумну звістку повідомили в Коропецькій селищній раді.

— Шановна громадо. З скорботою сповіщаємо, що 15 березня 2024 року ми знову втратили Воїна, Героя. Андрій Михайлович Куриляк, 1984 р.н, мешканець села Горигляд, помер у військовому госпіталі Києва внаслідок поранень, отриманих при виконанні бойових завдань на Донеччині, захищаючи територіальну цілісність, суверенітет і народ України від російського вторгнення, — йдеться у повідомленні.

Андрій вольовим рішенням став на наш захист у перші дні повномасштабного вторгнення окупанта. Призваний добровольцем з Бучанського району на Київщині, де на той час проживав.

Героїчно боровся, незважаючи на те, що був кілька разів травмований, щоразу повертався продовжувати почесну героїчну службу. Віддав у боротьбі найцінніше — молоде ЖИТТЯ.

Про зустріч кортежу загиблого та дату похорону буде повідомлено згодом.

Вічна Честь і Слава Воїну Андрію Куриляку, герою з Горигляд!

— Висловлюємо щирі співчуття батькам, братам та сестрам, цивільній дружині, усім Рідним у Вашій невимовній скорботі! Просимо підтримки для сім’ї полеглого, молитви за упокій душі Воїна та щоб Бог укріпив його рідних в їх нестерпному Болю жалю, — йдеться у тексті співчуття.

У Тернополі найдешевша ванна гарячої води серед усіх обласних центрів України

Дуже рано розпочали сезон: на ставі у Тернополі вийшов теплохід Sigma