Калібрування батареї передбачає її повне заряджання і корекцію індикатора таким чином, щоб він точно відображав рівень накопиченої енергії в елементах. Значок на панелі завдань у Windows може неточно відображати поточний стан накопичувача. Це пов’язано з тим, що максимальний рівень заряду акумулятора збивається з часом, що робить результати неточними.
Процес калібрування батареї найчастіше слід використовувати в ситуації, коли час роботи в автономному режимі помітно скоротився. Також рекомендується використовувати цю процедуру, якщо ми спостерігаємо, що ноутбук вимикається, навіть коли в акумуляторі залишилося, наприклад, 20% енергії. Це означає, що реальна ємність осередків змінилася настільки, що значення, яке зберігається в пам’яті батареї, виявилося просто неправильним.
Розглянемо акумулятор для ноутбука Acer, обраний у цьому каталозі https://www.aks.ua/catalog/akkumulyator-dlya-noutbuka/brend-noutbuka/acer. На його прикладі детально розберемо кожен етап процесу калібрування
Виконавши всі ці кроки, переконайтеся, що налаштування живлення мають ті самі параметри, що й під час звичайного використання комп’ютера. Калібрування батареї ноутбука проведено!
До речі, найважливіше в процесі калібрування – це повністю зарядити акумулятор, розрядити його і знову зарядити.
На жаль, у кожної батареї є свій термін служби і певна кількість циклів, протягом яких вона може працювати. Тому калібрування акумулятора не допоможе відновити заводську максимальну ємність акумулятора, якщо ресурс накопичувача вичерпано. Природно, адже ємність осередків з часом знижується і в підсумку нам доведеться замінити стару батарею. Вибрати батарею для ноутбука Lenovo рекомендуємо тут https://www.aks.ua/catalog/akkumulyator-dlya-noutbuka/brend-noutbuka/lenovo.
This website uses cookies.