Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Пожежу погасили: наслідки атаки дронів на Тернопільщині

Близько 12 години дня 12 березня рятувальникам Тернопільщини вдалося ліквідувати пожежу на об’єкті інфраструктури в Кременецькому районі.

Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної військової адміністрації.

На місці працюють правоохоронці органи. Розслідування здійснюється за статтею 438 Кримінального кодексу України (порушення законів та звичаїв війни).

Нагадаємо, у ніч на 12 березня, внаслідок атак ворожими безпілотниками типу «Shahed», сталась пожежа на одному з обʼєктів інфраструктури в Кременецькому районі. Загиблих та травмованих немає.

На даний час встановлюються розміри завданих збитків та масштаби пошкоджень. За попередньою інформацією майно цивільних мешканців у пожежі не постраждало.

За висновками обласного центру контролю та профілактики хвороб, при дослідженні взірців атмосферного повітря, відібраних поблизу пошкодженого об’єкта інфраструктури, перевищень гранично допустимих норм вмісту шкідливих речовин не виявлено, – йдеться в повідомленні.

Фахівці Держпродспоживслужби та держекоінспекції здійснили забір води в місцевих криницях та відкритих водоймах.

17 домогосподарств повідомлені про рекомендації щодо обмеження користування водою з криниць для пиття та приготування їжі. Служби організовують довезення бутильованої води для цих мешканців.

Захисник з Тернопільщини, який втратив ногу на війні, здобув п’ять медалей на змаганнях у США

620 грам та 4650 грам: найменший та найбільший хлопчики, що народилися у Тернополі в лютому