Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Обшуки у відомій охоронній фірмі в Тернополі: виявили наркотики і незаконну зброю

У відомій охоронній фірмі у Тернополі правоохоронці провели ряд обшуків, виявили наркотичні речовини, незаконну зброю та набої.

Про це сьогодні повідомив начальник Головного управління Національної поліції в Тернопільській області Сергій Зюбаненко.

“У засобах масової інформації шириться новина про проведення обшуків та інших слідчих дій в приміщенні однієї відомої тернопільської охоронної фірми. Журналісти запитують, чому поліція мовчить та не надає інформацію щодо даної події.

Офіційно заявляю, що дійсно в рамках кримінального провадження було проведено 20 санкціонованих обшуків у відомої у Тернополі охоронної фірми. У результаті вжитих заходів у фігурантів було вилучено більше 10 кілограмів різних наркотичних речовин, пристрої для вживання наркотиків, незаконну зброю та набої різного калібру (ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу – незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами ). У рамках розпочатого кримінального провадження за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу (незаконне придбання, зберігання з метою збуту особливо небезпечних наркотичних засобів) поліцейські затримали двох підозрюваних відповідно до ст. 208 КПК.

Запевняю, що повна та всебічна інформація щодо цих подій буде оприлюднена офіційно після завершення всіх процесуальних та слідчих дій, бо підозрюю, що це тільки початок цієї історії. Монополія на силу має бути тільки у держави”, – зазначив керівник обласної поліції.

Свої послуги працівник ТЦК оцінив у 1500 доларів: на Тернопільщині судитимуть працівника воєнкомату

Намагалися незаконно перетнути кордон з Румунією: у горах спіймали виснаженого жителя Тернопільщини