Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Хто став новим директором Тернопільської обласної наукової бібліотеки?

Відбулося заключне засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки.

Конкурсна комісія заслухала публічну презентацію проєкту програми розвитку Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки на один та п’ять років учасника конкурсу Валерія Бачинського. Про це йдеться у повідомленні Тернопільської обласної ради.

 

Після співбесіди з кандидатом у формі запитання-відповідь та обговорення, комісія визначила переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки Бачинського Валерія Йосиповича, – повідомили в Тернопільській обласній раді.

Валерій Бачинський народився в місті Заліщиках, нині Чортківського району.

Закінчив Київський інститут культури (1978), Львівську філію Української академії державного управління (2001). У 1978—1979 роках працював викладачем мистецького циклу Теребовлянського культурно-освітнього училища.

Від 1990 — начальник управління культури Тернопільської ОДА.

2006-го року призначений керівником Департаменту мистецтва і регіональної політики Міністерства культури і туризму України; а у 2008 — Адміністративного департаменту Міністерства охорони здоров’я України. Від 2012 — директор-розпорядник Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка.

Голова Ради земляцтва «Тернопілля» в м. Києві.

Смертельна ДТП на дорозі Тернопіль – Хмельницький: вантажівка в кюветі (ФОТО)

У Тернополі водій на Lincoln в’їхав у АЗС в паливну колонку (ФОТО)