Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Лютий 2024 року на Тернопільщині став найтеплішим у історії

Лютневий місяць 2024 року увійшов в історію Тернопільської області як найтепліший за всю період метеорологічних спостережень.

Середня місячна температура повітря склала +5°С, перевищивши кліматичну норму за період 1991-2020 років на цілих 7 градусів.

Лютий не тільки вражав високими температурами, але й кількістю опадів. Випало 52 мм опадів, що становить 144% від норми. Така кількість значно перевищує середньостатистичні показники для лютого, повідомляють у Тернопільському обласному центрі гідрометереології.

Ці унікальні погодні умови викликали жвавий інтерес не тільки серед мешканців регіону, але й у наукових кругах. Метеорологи та кліматологи аналізують ці дані, щоб краще розуміти зміни клімату, які відбуваються в регіоні та по всій планеті.

За словами експертів, такі погодні умови можуть мати і позитивний, і негативний вплив на аграрний сектор, екосистеми та повсякденне життя людей. З одного боку, тепла погода сприяє ранньому весняному розвитку рослинності, з іншого – може призвести до передчасного розпускання бруньок та подальшого їх пошкодження у разі повернення заморозків.

Залишилися дружина та двоє дітей: Тернопіль прощається з молодим випускником ЗУНУ Сергієм Тришкалюком

До 7 років тюрми: на Тернопільщині підозрюють чоловіка у незаконному збуті зброї та вибухівки (ВІДЕО)