Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

77-річний професор із Тернопільщини донатить на виготовлення дронів

Понад 100 тисяч гривень з власних коштів пожертвували уродженці села Москалівка Лановецької громади, рідні брати – 77-річний Микола Володимирович і 84-річний Степан Володимирович Приймаки на підтримку воїнів ЗСУ.

Ці поважного віку шановані науковці вболівають за долю рідної країни, а захисникам і захисницям на фронті хочуть бути корисними своєю посильною допомогою. З вірою у Перемогу України, у її справжню незалежність і відродження нації брати Микола і Степан Приймаки періодично вносять свою вагому лепту для боротьби з російськими нелюдами, – розповідають на ресурсі Голос Лановеччини.

Днями пан Микола передав 15 тисяч гривень на придбання комплектуючих для виготовлення fpv дронів. А ще подарував авторську монографію «Періодичні функції із змінним періодом та їх ряди Фур’є», що вийшла друком у цьому році.

Приймак Микола Володимирович – доктор технічних наук, професор. З 1992 року працює в Тернопільському національному технічному університеті на посаді доцента, професора. В 2001-2018 рр. (з перервами) – завідувач кафедри комп’ютерних наук; 2010-2019 рр. – голова спеціалізованої вченої ради із захисту кандидатських дисертацій. Автор більше 170 наукових робіт.

У коло інтересів М.В.Приймака входять також проблеми християнства, його роль у відродженні людини як Божого творіння, функціонування держави і церкви як єдиного організму, відповідальність за ці процеси духовенства, кожного небайдужого до долі України.

«Дякуємо свідомим жертводавцям за патріотизм, за небайдужість і велику любов до України! А готову ефпівішку передамо хлопцям на бойові позиції з підписом: «Помста від братів Приймаків за загиблих за Україну!», – написала волонтерка і журналістка Наталя Гамера.

“На штурм російських позицій йшли через мінне поле”, – боєць бригади “Лють” Степан Гончарик

На Тернопільщині виготовляють перископи і антени до рацій