Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Тернополі відкрили хаб «Нове життя» для переселенців із Рубіжного

Минулих вихідними у Тернополі в мікрорайоні «Кутківці» запрацював гуманітарний хаб «Нове життя» для внутрішньо переміщених осіб з м. Рубіжне, що на Луганщині.

Простір у нашому місті втілила громадська організація «Майбутнє України м. Рубіжне».

«Пишаємось, що мешканці і м. Рубіжне, і м. Луганська й інших міст вибрали для свого місця проживання саме Тернопіль. Важливо, щоб ви зрозуміли, ми не вважаємо вас ні біженцями, ні переселенцями. Ви такі ж українці, які на певний проміжок часу були змушені покинути свій рідний дім. Тому хочемо, щоб Тернопіль став для вас другим рідним домом, щоб ви тут адаптувались, почувались повноцінними мешканцями нашої громади, – зазначає міський голова Сергій Надал. – Дякую вам за приклад любові до країни, ви вибрали Україну, а не життя з окупантом. Ви є добрим прикладом згуртованості дружності і працьовитості. Зі свого боку ми і надалі допомагатимемо вам, щоб Тернопіль став для вас комфортним містом».

 

У новому хабі внутрішньо переміщені громадяни, які потребують підтримки, зможуть отримати гуманітарну, інформаційну, консультаційну та психологічну допомогу.

Присутні також могли переглянути виставку «Євромайдан у Донецьку – історія боротьби за гідність».

Додамо, у Тернополі також працюють гуманітарні хаби для внутрішньо переміщених осіб «ЯМаріуполь» та «Луганщина моя. Сєвєродонецьк».

Цього тижня деякі жителі Тернополя цілий день буду без води

Смертельна аварія на трасі «Львів-Тернопіль»: зіткнулися автомобіль «На щиті» та «ВАЗ»