Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Інспектор ДСНС на Тернопільщині одержав понад 17 тис грн «відкатів» від підприємців

В одержанні понад 17 тис грн «відкатів» від підприємців за надання послуг пожежної та техногенної безпеки підозрюють інспектора ДСНС на Тернопільщині.

Під процесуальним керівництвом прокурорів Тернопільської обласної прокуратури повідомлено про підозру провідного інспектора відділу запобігання надзвичайним ситуаціям одного з районних управлінь ГУ ДСНС України в області в одержанні неправомірної вигоди за вчинення службовою особою в інтересах третьої особи дій з використанням наданого їй службового становища (ч. 1, 3 ст. 368 КК України).

За даними слідства, співробітники ДСНС зареєстрували на свого родича кілька товариств, які спеціалізуються на наданні послуг з виконання робіт протипожежного призначення. Інспектор ДСНС спонукав керівників приватних й комунальних підприємств та закладів отримувати послуги лише від вказаних суб’єктів господарювання, лобіюючи їх інтереси. «Відкати» за послуги пожежної та техногенної безпеки становили 10-20 відсотків від суми, зазначеної у договорах із замовниками. Правоохоронці задокументували 2 факти отримання ним неправомірної вигоди, на суму понад 17 тис грн., – повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури.

Вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу й відсторонення від займаної посади. Розслідування здійснюють слідчі СУ ГУНП, за оперативного супроводу працівників Управління СБУ та УСР в Тернопільській області.
Нагадаємо, у січні цього року повідомили про підозру за аналогічним фактом головного інспектора одного з районних управлінь ГУ ДСНС України в області.

Пташка з Тернопільщини розчулила дописом із світлиною матері у Криму (ФОТО)

Лежить і скиглить: у Тернополі рятували собаку, якого зачинили в автомобілі (ФОТО)