Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Заробіток в інтернеті за перегляд відео та “вподобайки”: тернополянин втратив 120000 грн

Шахраї продовжують видурювання гроші, пропонуючи заробіток в інтернеті за перегляд відео та “вподобайки”. Їхньою жертвою став житель Тернополя, втративши майже 120 тисяч гривень.

Схема таких шахрайств не нова – аферисти пропонують передивлятися короткі відео, наприклад, у TikTok, ставити “вподобайки” або ж писати відгуки в Google-картах за гроші. Оголошення про таку роботу поширюють у месенджерах.

Тернополянину, котрий після такого «працевлаштування» втратив власні кошти, зловмисники обіцяли виплачувати від 500 гривень в день. Далі запропонували приєднатися до так званої «робочої групи» з можливістю значно збільшити заробіток. У такий спосіб зловмисники отримали доступ до рахунків чоловіка та привласнили його заощадження.

Щоб не стати жертвою шахраїв поліцейські рекомендують дотримуватися таких порад: надавайте перевагу вакансіям з офіційним працевлаштуванням; не здійснюйте перекази коштів на невідомі рахунки; не повідомляйте конфіденційної інформації стороннім (дані картки, логін і паролі до онлайн банкінгу тощо); ніколи не вводьте конфіденційні дані на підозрілих сайтах; не переходьте за сумнівними гіперпосиланнями, адже за ними може ховатися фішинговий ресурс; якщо ж інформацію про банківську карту розголошено, зверніться до банку та заблокуйте картку, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Ходив вулицями Збаража із саморобною зброєю і набоями

Скажений кіт: на Кременеччині чотирилапий подряпав маму і дитину