Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Мобільний застосунок «АТБ»: для користувачів з’явилися нові зручні сервіси та приємні несподіванки

Сьогодні мало хто з українців може уявити своє життя без смартфона, який дає доступ майже до будь-яких сервісів: від державних послуг і мобільних банкінгів до зручних покупок найнеобхіднішого в мережі «АТБ». Багаторічний лідер і драйвер вітчизняного ритейлу активно бере участь у диджиталізації нашого суспільства.

Компанія «АТБ» здійснила крок назустріч цифровій трансформації задля зручності клієнта!

Мобільний застосунок «АТБ» уже є доступним для встановлення. Виконайте всього декілька дій для завантаження – і зручний помічник у вашому телефоні. Це не просто онлайн-магазин, а вельми потужна екосистема «АТБ» – сервіси, які обов’язково стануть у пригоді.

Застосунок активований менш як два місяці тому, однак уже має близько 200 тисяч завантажень. Поєднання зручності, якості та простоти використання характерне для всіх сервісів мобільного застосунку «АТБ».Розповімо про ці переваги.«СкануйКупуй» – здійснюйте прості покупки без черг і затримки.«Сканер» – завжди актуальний цінник у твоєму магазині «АТБ».«Мої чеки» – відстежуйте покупки, контролюйте власні витрати та зберігайте електроні чеки в застосунку «АТБ».«Картка “АТБ”» – наш сервіс і банківська картка, з якою ви завжди отримаєте приємні додаткові знижки на акційні товари в мережі «АТБ».Використовуйте сервіс «Квитки», аби подорожувати без зайвих турбот. Авіа-, залізничні й автобусні квитки онлайн уже доступні в застосунку «АТБ» – долучайтеся до зручних послуг від партнера.Сервіс «Аптеки» допомагає бути здоровим. Тут просто та зручно замовити ліки від аптек-партнерів.Розділ «Платежі» додає зручності клієнту, бо можна швидко поповнити банківську картку «АТБ», а також використати інші можливості.

Слідкуйте за оновленнями мобільного застосунку «АТБ», переконайтесь у його зручності та багатофункціональності. Наші сервіси приємно здивують!

Трагедія на Тернопільщині: тіла трьох хлопців знайшли у ставку

Тернополяни масово переходять дорогу у заборонених місцях (ВІДЕО)